Kylie Jenner prvýkrát na titulke Vogue

0
933

Môže oslavovať!

Aj napriek celosvetovej sláve sa doposiaľ Kylie Jenner nepodarilo dostať na titulku prestížneho magazínu Vogue. Až doteraz! Konečne ju totiž ľudia z Vogue oslovili a Kylie sa teraz pýši na obálke austrálskeho vydania tohto magazínu. Rozhovor s ňou nerobila žiadna ostrieľaná redaktorka, ale jej sestra Kendall a reč bola napríklad aj o tehotenstve, jej cérke Stormi ale aj o jej frajerovi.

 • o  tom, že tajila tehotenstvo:
  Vedela som, že tak to bude pre nás lepšie, ak sa budeme ja a Stormi vyhýbať publicite. Vaše hormóny sa zbláznia a vy z toho šaliete a vaše emócie sú znásobené a skrátka som sa cítila, že som nebola pripravená na… Skrátka som vedela, že to tak bude pre mňa lepšie a viac si to užijem, keď to budem prežívať v súkromí. Bolo to jedinečné a vzácne obdobie a nebola som pripravená zdieľať to so všetkými. Chcela som si to nechať pre seba.
 • o jej frajerovi Travisovi Scottovi:
  Práve scrollujem Instagram a vidím tu, že s Travisom vraj spolu nežijeme, tak by som len chcela povedať, že nikdy si nenecháme ujsť spoločnú noc. Chodíme hore-dole medzi mojím domom v Calabasas a medzi domom v meste, ktorý sme si kúpili spolu.

 • o jej živote matky:
  Nemyslím si, že môj život sa zmenil, odkedy som sa stala mamou – skôr sa zmenilo to, ako sa na život pozerám. Viac rozmýšľam o budúcnosti. Kedysi som žila každý deň tak, ako prišiel, ale teraz sa dívam do budúcnosti. Mám pocit, že mám samu seba radšej, odkedy ju mám. A snažím sa byť, teda aj tak už som pozitívny človek, ale snažím sa byť pozitívna a užívať si to. o, že mám dcéru, rozhodne zmenilo moje rozmýšľanie o kráse do budúcnosti, rozhodne ma to zmenilo a mám pocit, že mám viac rada samu seba a viac prijímam to, aká som. Aj moje uši, vždy som mala pocit, že mi odstávajú, a ona má teraz také isté uši ako ja a vďaka tomu som si zamilovala aj tie svoje. Chcem mať iný pohľad, ktorý jej budem môcť posunúť. Chcem byť pre ňu dobrým vzorom. Akým by som jej išla príkladom, keby mi raz povedala, že nemá rada svoje uši, a ja by som vlastne nemala rada tie svoje tiež? Chcem ju to naučiť, a tak sa snažím mať viac rada samu seba.

 • o tom, že peniaze nie sú všetko
  Kúpila som si auto mojich snov, LaFerrari, ale radosť a vzrušenie z neho netrvalo až tak dlho.  Mám svoj dom snov aj auto, ktoré som vždy chcela, ale uvedomujem si, že to nie sú tie veci, ktoré ma robia šťastnou. Je to trochu iný druh šťastia a materiálne veci nie sú všetko. Viac oceňujem šťastie, ktoré som našla vo svojej rodine a priateľoch. Vďaka tomu sa cítim dobre.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.