RUGGERO PASQUARELLI: Kde sa vidí o desať rokov a aká je jeho super schopnosť?

0
1741

K: Ako sa máš?

– Super! Práve som prišiel zo štúdia, kde som nahrával nový song!

K: Aké máš plány do konca roka?

– Rád by som zložil ešte nejaké piesne a urobil pár koncertov, pretože mi čoraz viac ľudí píše, kde všade by som mal prísť koncertovať!

K: S kým budeš tráviť Vianoce?

– Určite s mojou úžasnou rodinou. Aspoň na Vianoce by sme sa mali všetci stretnúť a pripomenúť si, čo je najdôležitejšie v našom živote.

rogero 1

K: Kedy kupuješ darčeky?

– Ja som taký extrémista, že často až na štedrý deň, hh! Nikdy nič nestíham a hlavne sa mi nechce na to všetko myslieť dlho dopredu. Preto si deň pred Vianocami spíšem zoznam a potom už iba chodím a hľadám.

K: Aké máš novinky?

– Nedávno som vydal song Loco Enamorado, ktorý má skvelé odozvy! Nečakal som toľko pozitívnej spätnej väzby, práve tá ma inšpiruje, aby som pokračoval a stále sa viac snažil

K: V čom je tvoja hudba iná od ostatnej?

– Že je precítená a že sa na nič nehrám.

K: Cítiš sa byť viac hercom, alebo spevákom?

– Zatiaľ neriešim, čoho je viac, no myslím, že príde čas, kedy sa asi budem musieť rozhodnúť, ktorému z toho sa chcem venovať naplno.

K: Čomu by si dal prednosť?

– O tom asi rozhodne až konkrétna situácia, teraz to povedať neviem. Baví ma aj hranie aj spievanie. Budem robiť tieto dve veci naraz, dokedy to bude v mojich silách.

K: Kto ťa inšpiruje?

– Napríklad Demi Lovato, ktorá bola tiež hviezdou Disney Channel a prerazila až na vrchol! Je úžasná a svoju slávu si zaslúži. Obdivujem ju v tom, že začala veľmi mladá, no na nič sa nehrá a zostala sama sebou, navyše je úprimná a veľmi milá!

K: Kde sa vidíš o desať rokov?

– Najradšej v kine, na dobrej premiére filmu, v ktorom by som si strihol hlavnú úlohu a naspieval k nemu titulný song, haha!

K: Aká je tvoja super schopnosť?

– Viem hrať na klavíri so zatvorenými očami, haha! Ale to nie je super schopnosť, len veľa cviku…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.