MOVIE: Predátor- Evolúcia

0
1411

Ako už určite viete, tento rok sa na filmové plátna vráti stará známa legenda. Obávaní vesmírni lovci, pre ktorých je smrť len hra, tentokrát zavítajú na našu domovskú planétu. A naozaj pred nimi nebude úniku.

Nový počin z ikonickej série Predátor bude niečim iný. Dd krvilačnosti a hrôzostrašnosti pôvodnej časti sa síce neupustilo, rozdiel však bude v tom, kde sa bude lov odohrávať. Ako nám zdelila jedna z postáv, Predátori už dobyli takmer celý vesmír a teraz prišiel čas, aby zavítali aj na našu domovskú planétu. Ľuďom neprinášajú nič iné, ako boj, krv a strach. Dokážeme sa im vyrovnať a poraziť ich, alebo sme nadradenou rasou odsúdení na smrť? To sa dozvieme už 13. septembra v slovenských kinách! Dovtedy sa však môžeme zamýšľať nad inými vecami…

Otázkou je, či nám bude stačiť prímestské prostredie. V skutočnosti sa žiaden film zo série ani len kúsok nepriblížil úplne prvému filmu z roku 1987. V ňom si zahral Arnold Schwarzenegger, ktorý sa v novinke už žiaľ neobjaví. Ak si spomínate na pôvodný diel, po boku hlavnej postavy stál vtedy ešte mladý Shane Black. Toho spoznáme aj pri najnovšom filme, ktorý sa ukáže už na jeseň. Avšak na striebornom plátne ho budeme hľadať len márne. Black totižto zasadol do režisérskeho kresla a po úspechoch ako Iron Man 3 a Ostrí chlapci si na svoje konto, dúfame, pripíše ďalší skvelý film!

Film Predátor: Evolúcia si v našich kinách môžeme pozrieť už 13. septembra.

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.