Aktuálne vydanie magazínu Weverse patrí Jungkookvi, ktorý preň nafotil nový photoshoot a taktiež poskytol rozsiahly rozhovor. Rozkecal sa o jeho hite Seven, o svojej sólo dráhe, zamyslel sa nad svojou budúcnosťou a … Veď si to prečítajte sami!

 • o nahrávaní singla Seven:
  “Skladba Seven nebolo niečo, čo som vopred plánoval. V podstate som nad ňou veľmi nepremýšľal, len som ju nahral. Myslím, že počas jej nahrávania som sa za krátky čas veľmi zlepšil. Myslím, že som sa naučil viac o detailoch, ktoré treba brať do úvahy pri speve v angličtine. Teraz presne viem, ako zniem, keď používam angličtinu a prišiel som na to, ako sa v nej spieva. Veľmi sa mi páčilo prechádzať rýchlo celým procesom.”
 • o otvorenosti:
  “Myslím, že môžem byť skutočný len vtedy, keď poviem úprimne svoj názor. Mám pocit, že sa istým spôsobom mením. Teraz si myslím, že by som mal robiť veci tak, ako chcem. Pretože ak robím veci správne, veľa ľudí to prijme. Môžem byť otvorenejší, ak ide o moje skutočné ja.”
 • o sólo dráhe:
  “Vždy som bol v skupine najmladším. Teraz vydávam sólo. Je to iné pracovať sám. Myslím, že zodpovednosť, ktorá z toho vyplýva, to, ako komunikujem s inými ľuďmi, a centrum môjho myslenia sa zmenili. Musím robiť rozhodnutia, pri ktorých nemôžem len tak povedať: ‘Ach, ja neviem.’ Obyčajne som nebol ten, kto sa v skupine ozval prvý, ale teraz je toho veľa, čo musím a môžem urobiť. Myslím, že som sa vďaka tomu prirodzene zmenil.”
 • o svojej budúcnosti:
  “Je to zahmlené. Ja len… mám len jeden veľký cieľ, a to je stať sa obrovskou pop hviezdou. Mám ambíciu byť viac oceňovaný a byť ešte lepší. Chcem to raz zažiť.”
 • o vystúpení na Majstrovstvách sveta vo futbale v Katare:
  “Majstrovstvá sveta vo futbale boli pre mňa ďalšou veľkou príležitosťou. Keď mi to ponúkli, pomyslel som si: ‘Nie je dôvod, aby som to odmietol.’ Ľuďom sa to páčilo, ale ja som neustále premýšľal, či som to nemohol dať lepšie. Ako všetci viete, nikdy som nebol spokojný na sto percent, ale neurobil som chyby, takže je to v poriadku.”
 • o miliónových daroch pre detskú nemocnicu v Soule:
  “Mám z toho dobrý pocit. Naozaj dobrý. Moje myšlienky sa teraz sústredili na deti, preto som svoju pozornosť obrátil na detskú nemocnicu s myšlienkou, že by bolo dobré vybudovať nové zdroje a zariadenia. Som naozaj šťastný, že som to mohol urobiť.”
 • o ARMY:
  “Môj život by bez ARMY nemal zmysel. Vždy sú tu pre mňa. ARMY a ja sme teraz takmer dokonalo zosynchronizovaní. Chcem len, aby sme si boli pre seba výnimoční. Nič viac, nič menej. Oni sú tí, ktorí ma podporujú, takže chcem byť v poriadku a ukázať im, kto som. Napriek tomu, že fyzicky môžeme byť od seba ďaleko, dúfam, že môžeme mať pocit, že sme vedľa seba, presne ako kamaráti.”

V aktuálnom Kamošovi sa našlo miesto aj pre Jungkooka – kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.