Svojho času pobláznili trblietajúci sa upíri celý svet! Knižky od Stephanie Meyer sa predávali jedna radosť a filmy s Robom Pattinsonom a Kristen Stewart zarobili stovky miliónov dolcov! Kto sériu s odstupom času hejtuje a kto si ju naopak zamiloval?

Rob už viackrát úlohu Edwarda, ale aj samotnú knižnú sériu totálne zhejtoval! „Tie knihy ani nemali byť vydané. Keď som ich čítal, mal som pocit, že Bella je len šialená a zamilovaná do svojej vlastnej predstavivosti. Niekedy mi bolo počas čítania až nevoľno,“ povedal herec!

Po premiére posledného filmu prezradil, že hrať upíra bola „fun“ a „divoká skúsenosť“! „Moju dvadsiatku som trávil na sete Twilightu, hoci som nikdy nevedel, ako hrať upíra,“ povedal! „Keby to nemalo taký úspech, podľa mňa by celá tá story prišla ľuďom divná. Pretože je! Ale keď sa už niečo stane mainstreamom, je ťažké čítať tú bizarnosť medzi riadkami.“ 

Hoci hlavná postava série už Twilight nemôže vystáť, kopec známych si filmovú a knižnú ságu totálne zamilovalo! Napríklad Olivia Rodrigo povedala, že jej najobľúbenejšie albumy ever sú práve soundtracky k jednotlivým filmom! Herečka Nina Dobrev, ktorá hrala sama upírku v obľúbených Upírskych denníkoch, uviedla, že ju bavilo byť súčasťou vtedajšieho upírskeho trendu! „Twilight sága ma baví. Myslím, že náš seriál vznikol aj vďaka ich úspechu. Takže ich úspech je náš úspech,“ povedala pred časom!

Knižky si zamilovala aj Emma Watson! „Keď som skončila s knihami, cítila som strašný smútok. Hovorím si, prepána, čo si len teraz počnem?!“ povedala! No a sériu ľúbili aj Selena Gomez či Dakota Fanning! „Bolo to perfektné,“ povedala Selena po premiére prvého filmu Súmrak. „Teraz už totálne chápem tú posadnutosť Robom Pattinsonom haha!“

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.