VYŠEHRAD FYLM má dnes kinopremiéru!

0
550

Český online seriál „Vyšehrad“ o svojráznom futbalovom hráčovi Lavimu mal obrovský úspech nielen v Čechách, ale aj na Slovensku: Tento obrovský záujem fanúšikov podnietil tvorcov k natočeniu celovečerného filmu VYŠEHRAD FYLM , ktorý je ešte lepší, ešte bláznivejší, ešte strelenejší!

Od chvíle, keď sme Laviho (JAKUB ŠÁTEK) videli, ako „predal“ futbalový zápas, ubehol rok. Je rovnaký dement, ako predtým, iba s jedným rozdielom – začalo sa mu dariť! Nielen vo futbalovom, ale aj osobnom živote.

„Chce sa polepšiť, dostať sa vyššie, vidíme aj do jeho rodinného života, v ktorom pribudne dieťa,“ vysvetľuje Jakub Šátek. „Rastie s nami so všetkými, ale inak je to rovnaký dement, ako ho diváci poznajú!“

Lavi so svojím futbalovým klubom postúpi do druhej ligy a vedie tabuľku strelcov, dokonca po ňom opäť pokukujú zámožnejšie kluby. Požiada o ruku svoju priateľku Luciu (ŠÁRKA VACULÍKOVÁ), ktorá je sestrou jeho agenta Jardy (JAKUB PRACHAŘ). Na svadbe, ktorá stála strašné peniaze, však zistí, že je otcom a má už osemročného syna, čo manželku rozhodne nepoteší!

Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna, o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva a Lavi do toho ide. Pomáha mu aj jeho super schopný agent Jarda a nekonečnú podporu má aj v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii. A Lavi sa už zase životom rúti ako lavína – z jedného problému do druhého!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.