Camila Cabello zverejnila prvý singel z jej pripravovaného albumu Familia. Novinka má názov Bam Bam a speváčka ju nahrala v spolupráci s Edom Sheeranom. Po skladbe South of the Border tak ide o ich druhý spoločný duet. Novinka má dobre počúvateľný latino sound a vonku je už aj s oficiálnym klipom.

“Nápad vytvoriť tento song vznikol len nedávno. Chcela som vytvoriť skladbu, ktorá bude mať aj anglický text, ale bude znieť úplne ako španielské latino pesničky. Keď som to poslala Edovi a súhlasil, že to so mnou nahrá, bola som celá bez seba. Ed je jeden z najzaneprázdnenejších ľudí na svete a neviem ako to urobil, ale práve vtedy mal voľno a tak sme to nahrali,” povedala Camila pre Apple Music.

O čom sa však nezmienila je fakt, že v Bam Bam spomína na vzťah so svojim ex – Shawnom Mendesom. “Teraz tancujem s neznámymi ľuďmi, ty príležitostne randíš, všetko sa tak rýchlo mení. To je proste život, zlato, láska prišla a zložila ma na kolená, ale už zase stojím späť na nohách,” spieva Camila, pričom tieto verše odkazujú na 2-ročný vzťah so Shawnom, ktorý pred pár mesiacmi ukončili.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.