Dlho očakávaná filmová novinka Spider-Man: Ďaleko od domova práve prichádza do kín a Tom Holland preto robí v súčasnosti veľa rozhovorov. V tom pre Sky News prekvapil fanúšikov s informáciou, že sa pohráva s myšlienkou ukončiť svoju hereckú kariéru. “Ani neviem, či chcem byť hercom. S herectvom som začal ako 11-ročný a od tej doby som prakticky nič nerobil. Rád by som však robil aj kopu iných vecí,” povedal Tom.

“Úprimne, ako 25-ročný si prechádzam istou krízou stredného veku. Teda vlastne krízou pred krízou stredného veku,” tvrdí predstaviteľ Spidermana. Tom by sa podľa svojich slov rád opäť vrátil napríklad aj k tancu, ktorému sa v minulosti venoval. Aspoň čiastočne si ho však pripomenie už onedlho. Oprášiť svoje tanečné schopnosti bude môcť ako legendárny tanečník Fred Astair, ktorého si zahraje v pripravovanom životopisnom filme. Snáď ho potom myšlienky na ukončenie hereckej kariéry prejdú.

Do aktuálneho 64-stranového Kamaráta sa vošiel aj Tom Holland, ktorého máš tiež na plagáte v Kamarát Poster – kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.