Od septembra začal v Texase platiť prísny zákon, ktorý zakazuje ženám potraty. Keď teraz Billie Eilish vystúpila v texaskom Austine na festivale Austin City Limits, k zákonu sa počas svojej show vyjadrila a podporila tak práva žien. Speváčka podporuje ženy, ktoré chcú z logických dôvodov podstúpiť interupciu a nepáči sa jej, že im to štát chce zakázať. “Keď schválili tento zákon, chcela som zrušiť toto svoje vystúpenie. Chcela som potrestať toto miesto za to, že to dovolilo,” povedala Billie. Neskôr si ale uvedomila, že obyvatelia Texasu za to nemôžu a sú obeťami tohto politického rozhodnutia.

“Je mi zle a som unavená z týchto ľudí… Držte hubu o našich telách,” vyhlásila speváčka a pokračovala: “Ľudia, vy ste obeťami tohto zákona a zaslúžite si všetko na svete. My všetci im musíme povedať, aby zavreli tie svoje sprosté huby a aby s tými hlúposťami prestali.” Následne Billie zdvihla prostredník a zakričala: “Moje telo, moja voľba!”

Fresh rozhovor s Billie aj o jej tele čítaj v aktuálnom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.