Trvalo to kratšie, než by sme čakali. Aj keď to vyzeralo na veľkú láska a dvojica sa dokonca rozhodla založiť si rodinu, Jason Derulo a Jena Frumes sa 4 mesiace po narodení ich synčeka rozišli. Rodičia malého Jasona Kinga sa spoznali začiatkom minulého roka v posilke, kde si hneď padli do oka. Iba po niekoľkých mesiacoch randenia oznámili, že spolu čakajú dieťa, ktoré sa narodilo v máji tohto roku. Teraz, keď má ich synček 4 mesiace sa ich lovestory zrazu skončila.

“S Jenou sme sa rozhodli rozísť. Je úžasná matka, no cítime, že to, že ideme každý svojou cestou, nám umožní byť tými najlepšími verziami seba samých a najlepšími rodičmi, akými len môžeme byť,” ohlásil Jason s tým, že všetkých žiada o rešpektovanie súkromia.

Jason so synčekom.

Zaujímavé je, že dvojica len pred pár dňami oslavovala narodeniny (obaja ich majú v rovnaký deň) a nič nenasvedčovalo tomu, že to medzi nimi nie je v poriadku. Jena vtedy ešte dokonca napísala: “Na ďalší spoločný rok, nazdravie! Veľmi ťa milujem, navždy.” Aj to je dôkazom toho, že nie všetko je v skutočnosti také dokonalé, ako to na sociálnych sieťach vyzerá.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.