Počas natáčania filmov a seriálov sa stáva všeličo, napríklad aj vážne nehody a zranenia. Títo herci o tom vedia svoje!

Dylan O’Brien sa poranil počas natáčania posledného filmu série Maze Runner v marci 2016. Točil akurát akčnú otváraciu scénu, keď sa niečo pokazilo a kaskadérsky kúsok ho zmrzačil takmer na celý život! V rozhovore priznal, že si kvôli spackanému skoku cez baranidlo zlomil takmer všetky kosti na pravej časti tváre! Dylan hovorí, že po tomto zážitku má s akčnými scénami problém a vždy keď točí v blízkosti baranidla, brní mu časť tváre, ktorú si kedysi poranil!

Nick Jonas len pred pár mesiacmi priznal, že počas natáčania sa aj on poranil! „Bola z toho fraktúra rebra, takže to nebolo až také hrozné. Odniesol som si aj pár rán a modrín,“ hovorí. „Už som okej, všetko je v pohode!“

KJ Apa sa poranil na sete viackrát! V decembri 2020 postol na svoj instáč foto, na ktorom mu zašívajú hlavu. „Kaskadérčenie,“ okomentoval fotku! „Tak trošku som si rozbil včera hlavu,“ priznal neskôr. „Asi to moc nevidno, ale mám tam dva veľké kovové stehy.“ KJ si tiež počas natáčania seriálu Riverdale zlomil ruku. Mal šťastie v nešťastí, podarilo sa mu to totiž počas filmovačky finálnej epizódy série v roku 2017! „Mal som silno rozbíjať ľad a podľa mňa som moc netlačil na pílu, ale tak stalo sa. Búchal som do pohodlného vankúša, pod ktorým bol real ľad. Bol studený, takže som si uvedomil až po 20 minútach, že mám zlomenú ruku. Až do poslednej klapky som o tom nikomu nepovedal hh!“

Svoje vie aj Jennifer Lawrence, ktorá počas filmovania druhých Hier o život na mesiace stratila sluch v jednom uchu! „Počas potápania som riešila samé zápaly ucha,“ spomína!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.