Po štyroch rokoch predstavila Lorde svojim fans novú hudbu! Novozélandska speváčka sa vracia do rádiových hitparád s novinkou Solar Power. Tá ťa nielen vďaka svojmu zvuku, ale aj čerstvému klipu totálne naladí na leto. Summer vibe má aj samotný cover k jej novému singlu, na ktorom Lorde vidno veľkú časť jej zadku a spustilo to veľa rôznych diskusií, ku ktorým sa nakoniec vyjadrila aj ona sama.

“Je to zvláštna skúsenosť myslieť na to, že všetci vo vašom živote vidia váš zadok. Ale nič neľutujem. Milujem tento cover a som šťastná, že ľudia môžu môj zadok vidieť práve takto,” povedala. A niečo málo prezradila aj o jej pripravovanom albume, ktorý sa bude volať rovnako, ako tento jej aktuálny singel. “Snažím sa počúvať, čo sa deje tam vonku a mala som pocit, že ste na album pripravení, že ho potrebujete. Chcem, aby bol vašim letným spoločníkom. Tým, ktorý zotrvá na vašej koži ako opálenie, keď opäť prídu chladnejšie mesiace,” hovorí poeticky. Podrobnosti a plánovaný dátum vydania však neprezradila a len dodala: “Trpezlivosť je cnosť.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.