O plánovanom pokračovaní legendárneho amerického sitkomu Priatelia sa hovorilo dlho. Prosby fanúšikov boli nakoniec vyslyšané. Po šestnástich rokoch od odvysielania poslednej časti sa minulý rok ikonické postavy Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross stretli opäť na pľaci. Kvôli korone sa však nakrúcanie naťahovalo a točilo sa ešte aj začiatkom tohto roka.

Friends: The Reunion nebude tradičné pokračovanie seriálu, ale špeciálna improvizovaná epizóda bez scenára. Jej premiéra sa odvysiela na HBO Max a je naplánovaná na 27. mája, teda neskutočných 17 rokov od ukončenia seriálu.

„Niečo takéto sa nestáva každý rok, ani desať či pätnásť rokov. Cítim sa tak požehnane, že som sa opäť mohla stretnúť so svojimi priateľmi… a bolo to lepšie ako kedykoľvek predtým,” vyjadrila sa Courteney Cox. “Nie je to žiadny reštart seriálu. Nie je to podľa predpísaného scenára, my tam nevystupujeme ako tie postavy. Je to o tom, že sa znovu stretneme ako skupina, čo sa veľmi často nestáva a od roku 2004 sa to nikdy nestalo pred očami iných ľudí,” priblížila Lisa Kudrow.

To, že návrat Priateľov bude fakt veľkolepý potvrdzujú aj mená hostí, ktorí sa v Friends: The Reunion objavia. Tešiť sa môžeš na Justina Biebera, Lady Gagu, BTS, Davida Beckhama, Caru DelevingneKita Haringtona a mnohých ďalších.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.