Na udeľovaní cien GLAAD Awards 2021 sa chystá spomienkový špeciál. 8. apríla sa hviezdy z Glee stretnú na odovzdávaní týchto cien, aby si osobitnou poctou uctili spomienku na zosnulú Nayu Rivera a jej postavu Santanu Lopez.

K hercom sa pripojí aj Demi Lovato, ktorá v 5. sérii stvárnila postavu, do ktorej sa Santana buchla. Slávnostný večer odovzdávania GLAAD Awards tak bude dejiskom pripomenutia si 10. výročia od momentu, kedy sa Santana priznala k svojej orientácii.

Demi a Naya v GLEE

“Je mi cťou, že budem môcť vzdať hold inak orientovaným tínedžerom, ktorých ovplyvnila Naya Rivera a jej postava Santany Lopez,” vyjadril sa Darren Criss, ktorý na tejto spomienkovej akcii taktiež nebude chýbať. Podľa organizátorov GLAAD Awards mala Naya so svojou postavou výrazný pozitívny vplyv na dospievajúcich LGBTQ. Premiéru slávnostného ceremoniálu si budeš môcť pozrieť aj ty 8. apríla na YouTube.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.