Skupina BTS prichádza so zaujímavou novinkou. Chalani nadviazali spoluprácu so známou spoločnosťou Sideshow, ktorá v minulosti vyrábala 3D figúrky a 2D výtlačky pre rôzne postavy Marvelu, Disney a podobne. Sideshow teraz spolu s BTS pracujú na unikátnom projekte, vrámci ktorého tento rok predstavia 3 rôzne kolekcie zberateľských kúskov pre fanúšikov tejto najznámejšej K-Pop skupiny.

Figúrky členov BTS.

Prvou bude línia figúrok všetkých siedmich členov BTS, neskôr Sideshow predstaví sošku oficiálneho loga BTS a do tretice to bude exkluzívna séria umeleckých výtlačkov tejto stále obľúbenejšej skupiny. Ako je zvykom pri Sideshow, má ísť o vysokokvalitné produkty, ktoré bude chcieť mať člen BTS Army.

…zo série umeleckých 2D výtlačkov.

“Sme nadšení, že môžeme venovať svoje umelecké zameranie a zmysel pre detail na nový rad licencovaných produktov BTS. Sme na to hrdí a je pre nás obohacujúce a inšpirujúce pracovať na týchto zbierkach,” povedal riaditeľka Sideshow, Anna Van Slee. Na kompletnú ponuku zberateľských predmetov BTS si ale budeme musieť ešte chvíľu počkať.

MEGA plagát BTS teraz nájdeš v aktuálnom čísle Kamarát Poster a K-Popu sa vo veľkom venujeme aj v Zimnom magazín Kamaráta – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.