Keď si z Tekashiho začali ľudia uťahovať, že po prepustení z väzenia pribral. Dúhový raper sa preto rozhodol, že s tým musí začať niečo robiť. Upravil si stravu a začal brať lieky na chudnutie, ktoré ho nakoniec dostali do nemocnice. Tam skončil 6ix9ine po tom, čo lieky s názvom Hydroxycut užil vo vysokej dávke a skombinoval s kofeínom. Pre zahraničné média uviedol, že jeho telo to nezvládlo a museli ho hospitalizovať.

Okrem toho prezradil, že už schudol 11 kíl. Jeho posledný post na Instagrame je zo začiatku septembra a raper vyhlásil, že sa na sociálnu sieť nevráti, kým nebude mať 68kg. Okrem hmotnosti trápi Tekashiho aj obrovský neúspech jeho najnovšieho albumu TattleTales, ktorý zaznamenal extrémne nízke predaje. Podľa neho za to môžu najmä streamovacie služby a média, ktoré naschvál nepropagujú a nepodporujú jeho album. Váha teda nie je jediným dôvodom toho, že sa stiahol do úzadia.

Tekashiho album TattleTales sa stal prepadákom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.