Hviezda filmu Kissing Booth má plné zuby fanúšikovskej obsesie! 

Karanténu počas pandémie Covid-19 trávil Jacob doma v austrálskom Brisbane, ďaleko od fanúšikov, ktorí nedočkavo refreshovali svoj Netflix. Premiéra pokračovania Kissing Booth ho tak minula — a on je viac než rád!

“Kvôli jednotke som v posilke intenzívne trénoval. Mal som to aj v scenári,” hovorí Jacob s úsmevom. “Bol som hrozne nervózny, aby som načas naplnil, čo odo mňa producenti vlastne chceli.” 

Počas natáčania v Afrike Jacob absolvoval pravidelný a intenzívny fitnesrežim, kvôli ktorému bol v posilke 7 dní v týždni — a dvakrát denne! Jeho rutinný tréning sa moc nemenil – bol hlavne o dvíhaní ťažkých váh a naberaní svalov. Kým fanovia zostali v šoku, keď sa vo filme objavil bez trička, Jacob len nechápavo krúti hlavou. Myslí si, že jeho herectvo zostalo nedocenené. “Bol som vtedy mladý a naivný. Hodili ma na do sveta, kde všetci chceli rozprávať len o mojom tele… fakt ma to hnevalo,” povedal. “Nebaví ma to, ale že vôbec. Snažil som sa zlepšiť a zviditeľniť sa na hereckej scéne. Kvôli tým filmom som musel trénovať dvakrát denne a neznášal som každú jednu sekundu v posilke!”

Po tomto zážitku si uvedomil, čo od ľudí chce – a počas nakrúcania jeho ďalšieho projektu, seriálu Euphoria, svaly postupne zhodil. Jednoducho prestal chodiť do posilky. “Dávalo to zmysel aj preto, že som chcel poukázať na Natov psychický stav. Ten sa postupom času zhoršoval. Chcel som, aby to bolo vidno aj na jeho tele,” priznal. V dvojke Kissing Booth sa mu tento krok vyplatil – scénu bez trika vo filme nemá a takto sa decká môžu koncentrovať viac na jeho herecký výkon než veľkosť jeho bicepsov. 

Jacob to s cvičením kompletne nevzdal – do svojho rozvrhu zaradil 45-60 minút jógy denne. A hovorí, že ho to “neskutočne baví”

V aktuálnom Kamošovi máš s Jacobom veľký rozhovor! V stánkoch je už len do konca mesiaca!!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.