“Thank You, Next” od ARIANY GRANDE oslávil jeden rok

1
1898

Album “Thank you, next” od ARIANY GRANDE s hitmi 7 rings”, break up with your girlfriend alebo thank u, next oslávil 8.februára prvý rok od vydania!

Ariana Grande na scénu prvýkrát vstúpila ako herečka na detskej televíznej stanici Nickelodeon vo file V ako Victoria, v ktorom si zahrala postavu Cat Valentine. Seriál mal tri série a po prvej z nich sa Ariana rozhodla, že sa chce venovať aj hudbe. Jej pesnička Give It Up sa prvýkrát objavila na albume s hitmi práve zo seriálu V ako Victoria. Neskôr si zahrala jednu z hlavných postáv v seriáli s jednou sériou Sam & Cat.

V roku 2013 vyšiel jej prvý album Yours Truly, ktorý priniesol veľa úspechov a uskutočnila svoje prvé turné The Listening Sessions. V roku 2013 si zahrala vo filme Swindle ako Amanda Benson, po boku Jennette McCurdy. Film mal premiéru opäť na stanici Nickelodeon. Počas tohto roku sa dokonca stihla pripojiť k Justinovi Bieberovi na jeho Believe TOUR, na ktorom zaspievala na troch shows. V decembri 2013 dokonca vydala aj vianočné EP s názvom Christmas Kisses.

Svoj druhý album s názvom My Everything vydala v auguste 2014. Aj druhý album zožal obrovský úspech a bol obľúbený v mnohých krajinách. V novembri vydala vianočnú pieseň Santa Tell Me.  

Na začiatku roka 2015 šla Ariana na turné, ktoré je známe pod názvom The Honeymoon TOUR. V decembri 2015 vydala svoje druhé vianočné EP s názvom Christmas & Chill.

V máji 2016 vyšiel jej tretí, veľmi očakávaný album Dangerous Woman, s ktorým šla v roku 2017 na turné s názvom The Dangerous Woman TOUR. Práve počas tohto turné sa udiala veľmi nepríjemná, nečakaná udalosť, ktorá otriasla celým svetom. 22. mája 2017 totiž na jednom z jej koncertov v Anglicku, v Manchestri, nastal teroristický útok, ktorý zabil 22 ľudí a viac ako 100 zranil.

Ariana so svojím tímom začala na štvrtom štúdiovom albume pracovať ešte v roku 2016, ale kvôli udalostiam z Manchestra sa výroba albumu prerušila a speváčka ho nakoniec vydala až v apríli roku 2018. Album Sweetener priniesol neskutočný úspech a mohli sme na ňom počuť napríklad Pharella Williamsa, Nicki Minaj alebo Missyho Elliotta.

Onedlho, ešte v roku 2018 ohlásila, že pracuje na ďalšom albume, ktorý bude niesť názov Thank u, next. Turné k albumu Sweetener a k albumu Thank u, next trvalo od marca 2019 až do decembra 2019, vrátane ktorého navštívila aj neďalekú Viedeň, Prahu a Poľsko.

8.februára 2019 vyšiel album Thank u, next, ktorý teraz oslávil rok. Ariana môže byť na seba pyšná, pretože robí naozaj kvalitnú hudbu, ktorú ľudia milujú. Speváčka na oslavu prvého roka albumu napísala: “Všetko najlepšie thank u next. Vytvorenie tohto projektu s mojími drahými priateľmi mi zachránilo život a dalo mi statočnosť byť úprimná ku všetkým. Ďakujem, že mi dávate pocit bezpečia a toho, že som skvelá osoba. Posielam vám obrovské, hrejivé objatie.”

Držme Ariane palce a tešme sa na ďalšiu hudbu, ktorú nám prinesie snáď už čoskoro.

Pripravila: Maťa

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.