AVRIL LAVIGNE podporuje JUSTINA BIEBERA v boji so zákerným ochorením

0
1934
The Late Late Show with James Corden airing Monday, April 29, 2019, with guests Jodie Comer, Dax Shepard, and music from Avril Lavigne. Photo: Terence Patrick/CBS ©2019 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved

Avril Lavigne je kanadská speváčka, ktorá sa preslávila najmä svojími hitmi Complicated, Sk8er Boi alebo Girlfriend.

Ľudia si ju pred už takmer 18 rokmi, keď sa prvýkrát objavila na hudobnej scéne obľúbili najmä kvôli štýlu hudby, kvôli tomu, že bola sama sebou. V roku 2002 sa na ňu chceli podobať všetky dievčatá a chlapci sa nehanbili priznať, že počúvajú ženskú interpretku. V skratke, Avril sa stala novodobým idolom.

Po vydaní jej prvého albumu nasledovali ďalšie štyri albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a nakoniec album pomenovaný po nej, Avril Lavigne (2013). Po vydaní posledného albumu ostalo po Avril ticho. Nikto nevedel čo sa stalo a prečo o Avril už nie je počuť. Avril však po čase na sociálnych sieťach prišla s odpoveďou – bola jej diagnostikovaná Lymská Borelióza. Všetci fanúšikovia jej začali posielať stovky správ so želaniami ku skorému uzdraveniu.

Avril bola ticho neuveriteľných 5 rokov až kým nedala von song s názvom Head Above Water, po ktorom aj pomenovala svoj album, ktorý vyšiel vo februári 2019. Na albume má pesničky, v ktorých spieva práve o svojom boji s lymskou boreliózou a o tom, že nádej tu vždy je aj keď sa to niekedy nezdá.

Justin Bieber 8.1.2020 na svojich sociálnych sieťach zverejnil, že bojuje s lymskou boreliózou a keď túto správu zaregistrovala Avril, ani na zlomok sekundy neváhala, aby Justina podporila. Avril má nadáciu TheAvrilLavigneFoundation a tá pomáha práve ľuďom v boji so zákernou chorobou, ktorú spôsobuje uštipnutie kliešťami a hmyzom. Avril na sociálnych sieťach avizovala, že je jej ľúto čo sa Justinovi stalo. Napísala, že na svete je veľmi veľa ľudí, ktorí s touto chorobou bojujú.. ľudia, ktorých miluje a záleží jej na nich, jej priatelia aj fanúšikovia. Chcela dať všetkým, ktorí si tým prechádzajú, vedieť, že vždy je tam nádej. Napísala, že boj s lymskou boreliózou jej pomohlo napísať pesničku Head Above Water a dať celý album dokopy. Aj napriek tomu, že Avril je znovu silná a v roku 2020 sa chystá na turné po Európe, zlé dni stále prichádzajú a odchádzajú. Dala vedieť, že s chorobou sa môžeme stretnúť na celom svete. Všetkým posiela lásku a každý môže podporiť jej nadáciu a tak podporiť ľudí trpiacich touto diagnózou na stránke https://theavrillavignefoundation.org/.

Justinovi držíme veľmi palce a Avril ďakujeme, že verejne podporuje ľudí, ktorí sa bijú o svoj život.

Pripravila: Maťa.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.