Aj roky po rozpade, respektíve prestávke, ktorú si dala skupina One Direction, sa jej členovia často stretávajú s otázkou, či a kedy sa chalani dajú opäť dokopy. Najnovšie sa k tomu vyjadril Liam Payne v relácii Sunday Brunch, podľa ktorého sa skupina ešte opäť spojí. Ale tak skoro to nebude.

Liam Payn v relácii Sunday Brunch.

Myslím si, že sa určite dáme zase dokopy. Neviem kedy, ale najbližšie dva roky sa budeme každý venovať propagácii vlastnej tvorby. Takže najskôr o dva roky,” povedal Payne s tým, že aj keď to tak vyzeralo, medzi chlapcami to nebolo dokonalé. “S niekým som si vychádzal viac, s iným menej. Existuje mylná predstava, že sme boli skvelí kamaráti, no nebolo to tak. Ku koncu to bolo len o pití a smiechu,” prekvapil Liam a dodal, že len pred pár dňami stretol prvýkrát po troch rokoch Harryho Stylesa. “Nezmenil sa, je to stále ten istý chalan, no veľa sa toho za tie roky zmenilo,” uzavrel tému One Direction.

Ak si ideš Liama Payne, nezabúdaj, že v decembrovom Kamošovi nájdeš jeho plagát a dozvieš sa, aké bolo jeho prvé nahé fotenie. Práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.