Len pred pár týždňami odštartovala Selena Gomez novú éru jej kariéry zverejnením dvoch nových singlov Lose You To Love Me a Look At Her Now. A práve s týmito skladbami otvorila udeľovanie cien American Music Awards 2019, pričom išlo o jej prvé live vystúpenie za posledné dva roky. Malo to byť teda veľkolepé, no Sel tak trochu sklamala.

Selena počas vystúpenia na American Music Awards 2019.

Jej výkon nebol taký, aký by sa očakával a nemusíme byť odborníci na hudbu, aby sme počuli, že jej spev bol falošný. Na sociálnych sieťach si za to vyslúžila kopec kritiky. Dôvodom ale nebolo, že by Selena nevedela spievať, ale skutočnosť, že krátko pred jej vystúpením dostala úzkosť a panický záchvat. Prezradil to člen štábu AMAs, podľa ktorého jej v ťažkých chvíľach bola veľkou oporou jej kamoška Taylor Swift. Napriek všetkému Sel svoje vystúpenie neodvolala, no zdravotné ťažkosti sa odzrkadlili na jej výkone. Po vystúpení napísala: “Je skvelé byť späť. Ďakujem celému svojmu tímu a fanúšikom, že za mnou stojíte. Všetko to robím pre vás a kvôli vám. Teším sa na túto kapitolu,” uviedla. A my jej to nie najlepšie vystúpenie na AMAs odpúšťame.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.