Už dva roky je Selena Gomez single a teraz otvorene priznala, že je pripravená vrhnúť sa do nového vzťahu a nájsť skutočnú lásku. Vyjadrila sa tak v rozhovore v The Zach Sang Show v rádiu SiriusXM. “Bola som super single 2 roky. Som teda zvedavá, ako bude vyzerať moja ďalšia love story,” tvrdí a pokračuje.

Selena počas návštevy rádia SiriusXM.

!Chcem, aby to bolo skutočné, nechcem, aby bol môj budúci vzťah o nedostatočnej komunikácii a o chaose. Keď ste starší, nájdete ľudí, ktorí sú pre vás skutočne praví a sú naladení na rovnakú vlnovú dĺžku ako vy. Momentálne oddychujem no úprimne, je to veľmi stresujúce,” priznala Sel.

Počas rozhovoru v The Zach Sang Show.

“Som rada, že som dievča a že mám emócie, ktoré mám. Treba ich len nasmerovať do správnych oblastí. Nikdy nechcem stratiť zmysel lásky, o ktorom si myslím, že skutočne existuje. Nechcem byť zatrpknutá a unavená. Verím, že existuje.” No a čo dodať? Selene držíme palce a dúfame, že čo najskôr nájde niekoho, po boku koho bude naozaj šťastná.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.