Sú to už neskutočné 4 roky od vydania zatiaľ posledného albumu Justina Biebera. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú jeho piatu štúdiovku, ktorá nie a nie vyjsť. Podiel na tom, že sa posledné roky Justin hudbe tak nevenuje má hlavne jeho zdravotný a psychický stav a tiež osobný život. Teraz však prekvapivo zverejnil na Instagrame príspevok, v ktorom Justin sľubuje, že ak bude mať 20 miliónov lajkov, do Vianoc vydá svoj nový album. Podľa jeho slov sa týmto chce presvedčiť, či je o jeho novú hudbu skutočne záujem.

Fotka, ktorá čaká na svojich 20 miliónov srdiečok má zatiaľ len niečo vyše polovicu z tohto čísla. Ak by sa Justinovi spolu s jeho fanúšikmi podarilo dosiahnuť toto číslo, po fotke vajca, ktorá má cez 50 miliónov lajkov by bol jeho obrázok druhým najlajkovanejším príspevkom na Instagrame. Ten má zatiaľ Kylie Jenner, pričom na fotke s dcérkou má cez 18 miliónov srdiečok. Podarí sa Justinovým fans dosiahnúť to, čo chce a poteší nás ešte tento rok novým CD? Podľa nás tam šance sú.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.