Piatkový večer Martina Garrixa patril koncertu pre dobrú vec. V spolupráci s nadáciou War Child, ktorá poskytuje podporu deťom vyrastajúcim v konfliktných oblastiach sveta, odohral v Amsterdame koncert, z ktorého všetky výnosy poputujú na účet War Child. Nejde o ich prvú takúto spoluprácu a Martin si ju nevie vynachváliť.

“War Child robí veľmi dobrú prácu pre deti, vďaka čomu ich rád podporujem. Už pred dvomi rokmi sa nám spolu podarilo získať veľa peňazí a som rád, že to môžeme urobiť znova,” povedal a svojim vystúpením sa opäť postaral o to, aby mala organizácia War Child dosť peňazí na psychosociálnu starostlivosť, ochranu a vzdelávanie detí. “Minulú noc sa nám podarilo vyzbierať viac ako 270 tisíc €. Ďakujem každému jednému z vás! Celá noc, atmosféra, energia, všetko to bolo čarovné,” teší sa Martin Garrix, ktorý, dúfame, bude v takýchto dobročinných aktivitách pokračovať aj naďalej. Od nás palec hore!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.