Nový PRÍBEH HRAČIEK v kinách už od zajtra!

0
1087

Od premiéry prvého filmu TOY STORY ubehlo už viac ako 20 rokov a tvorcovia tejto série úspešných animákov dávajú von ďalšie, už štvrté pokračovanie! Príbeh kovboja Woodyho a jeho „gangu“, ktorý sa v kinách naposledy objavil pred takmer 10 rokmi, opäť ožíva!

Po tom, čo Andy odišiel v trojke na vysokú školu a jeho milované hračky čakala neistá budúcnosť, ostali mnohí diváci na pochybách, ako sa bude príbeh hračiek ďalej vyvíjať. Ako teda? Hračky žijú spokojný život, až kým sa na scéne neobjavia nové. Forky si totiž myslí, že nie je hračka, a tak sa všetko začne obracať hore nohami. Všetky hračky spoločne vyrazia do sveta a cesta ich zavedie na karneval. Tam spoznávajú ďalšie nové hračky – Duckyho a Bunnyho. Spoločne zažívajú nové dobrodružstvá a raz a navždy sa učia tomu, čo to znamená, byť hračkou!

– „Tieto postavičky milujeme tak, že sa stali našou rodinou. Toy Story 3 ukončilo príbeh Woodyho, Buzza a Andyho a dlhé roky sme ani nehovorili o možnosti natočenia ďalšej časti. Potom však Andrew, Pete a Lee prišli s novým nápadom a ja som o tom jednoducho nemohol prestať premýšľať“, povedal John Lasseter, jeden z tvorcov filmov!

– TOM HANKS začal nahrávať hlasy už v decembri 2015. Dabovanie Woodyho bolo preňho podľa jeho vlastných slov fyzicky náročnejšie, než štvorhodinový AB tréning!

– Tvorcovia uviedli, že film vytvoria len vtedy, ak bude rovnako kvalitný, alebo ešte lepší, než predchádzajúce pokračovanie Príbeh hračiek 3!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.