RÝCHLO A ZBESILO: HOBBS & SHAW už od dnes v kinách

0
1102

Pripravte sa na DWAYNA JOHNSONA a JASONA STATHAMA v prvom spin-off príbehu série! Po ôsmich filmoch má značka Rýchlo a zbesilo svoju prvú samostatnú a podotýkame, že opäť bláznivú akčnú jazdu, v ktorej sa Dwayne a Jason vracajú ako Luke HOBBS a Deckard SHAW!

Aj teraz sa môžeme tešiť na bláznivé akčné sekvencie popierajúce fyzikálne zákony, na vzájomné prekáranie medzi Johnsonom a Stathamom, ale aj na humor a vylepšeného záporáka v podaní charizmatického Idrisa Elbu. Film vyzerá úplne úžasne a hlavným hrdinom prišli na pomoc okrem spomínaného IDRISA ELBU aj skvelé herečky VANESSA KIRBY, ELIZA GONZÁLES a HELEN MIRREN! Réžiu má opäť CHRIS MORGAN (Rýchlo a zbesilo 4-8)!

– DWAYN JOHNSON sa na Insta vyjadril, že išlo o vôbec najnáročnejšie natáčanie, ktorého sa zúčastnil a že na tento projekt čakal celú svoju hereckú kariéru! „Pre mňa je to viac ako len film“, povedal nadšene!

– pôvodne si mal vo filme zahrať jedného z bratov Hobbsa aj JASON MOMOA, ale kvôli nabitému programu k tomu nedošlo!

– natáčalo sa v Škótsku v Glasgowe!

– vo filme si zahral aj Dwaynov bratranec ROMAN REINGS!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.