LEVÍ KRÁĽ už zajtra v kinách!

0
1209

Už zajtra má v našich kinách premiéru výnimočný, prekrásny príbeh Levieho kráľa, ktorý sa vracia na strieborné plátna v celkom novej podobe!

Jeden z najkrajších príbehov z dielne štúdia Walta Disneyho, príbeh Leví kráľ, bol výnimočný už pred dvoma desaťročiami a tí starší naňho spomínajú dodnes. Mnohí si pamätajú rôzne scénky, postavičky… Príbeh zachytával Afriku bez ľudí, len so zvieratami a ich zákonmi. Leví kráľ sa dnes dočkal remake-u a vracia sa na filmové plátna v celkom novej podobe s novou, úžasnou grafikou a CGI zvieratkami, ale s rovnakou, nádhernou hudbou Hansa Zimmera! A režisérsku taktovku má v rukách Jon Favreau, ktorý ma na konte aj Knihu džunglí!

Samozrejme sa môžete tešiť na Simbu, levíča, ktoré by malo časom zdediť po otcovi kráľovský trón a šéfovať Afrike. Jeho strýko však má iné plány. Zabije brata, usadne na trón a Simbu vyženie do divočiny, kde by mal zomrieť. Keď sa ale malinký lev spriatelí s cool dvojicou Timonom a Pumbou, nielenže prežije, ale časom začne rozmýšľať o tom, že by nebolo od veci vziať si trón naspäť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.