Temná stránka online sveta!

0
742

Poznáte bratov Hanka a Johna Greenovcov, Určite áno! Ich videoblog VlogBrothers má vyše tri milióny odberateľov a fanúšikov po celom svete. Hank je, podľa mnohých, ten ten krajší a vtipnejší z bratského vlogerského dua. A teraz napísal aj knihu s fenomenálnom názvom Je to absolútne fenomenálne.

Vo svojom debutovom románe, ktorý sa stal okamžite po vyjdení absolútnym No. 1 bestsellerom New York Times obratne opisuje temnú stránku života na výslní sociálnych sietí.

Hrdinka knihy April Mayová je typická dvadsiatnička. Vyštudovala umelecký smer, žije v malom byte v New Yorku a pracuje v startupe. Keď sa raz o tretej ráno vracia domov z práce, na ulici narazí na podivnú sochu, o ktorej natočí youtube video. Z April sa z večera do rána stane celebrita. Jej video je okamžite virálne a zarába desaťtisíce dolárov. Na svete sa totiž zjavilo 64 takých sôch. April by rada zo svojej popularity vyťažila čo najviac, no musí zistiť, kto alebo čo tie sochy vlastne sú. Prečo sem prišli a o čo im ide.

V knihe nazriete do sveta virálnych hviezdičiek a presvedčíte sa, kto z bratského dua Hank a John Greenovci je lepší spisovateľ! Mimochodom, Hanka nájdete na väčšine sociálnych sietí ako @HankGreen.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.