JB: Kto stál za ich rozpadom a kvôli komu sa dali opäť dokopy?

0
898

Po tom, čo sa Jonas Brothers dali opäť dokopy poskytli už niekoľko veľkých rozhovorov a objavili sa na niekoľkých titulkách popredných svetových magazínov. Tentokrát ich môžeme vidieť hviezdiť na obálke Harper’s Bazaar, pre ktorý prezradili aj to, aké to bolo, keď sa ich skupina rozpadla.

  • Kevin o tom, že neveril, že by sa k sebe ako skupina mohli vrátiť:

Vrátiť sa späť k Jonas Brothers? Úprimne som si nikdy nemyslel, že by sa to stalo. Akože nikdy. Keď sa raz kapitola uzavrie, je uzavretá. Odložil som tú knihu na poličku.

  • Nick o tom, že on bol iniciátor rozpadu kapely:

Cítil som sa vinný za to, že som bol tak úprimný. Ale tiež som si bol absolútne vedomý toho, že je to presne to, čo musíme urobiť. Mohol som byť lepší v komunikovaní svojich pocitov. Mal som mesiac alebo dva na to, aby som žil s týmto rozhodnutím, oni ho nemali.

  • Joe o tom, že mu Sophie pomohla napraviť vzťah so svojimi bratmi:

Veľmi ma povzbudilo to, že som videl, aký vzťah má so svojimi bratmi. Bola to pre mňa naozaj veľká vec pozrieť sa na to a povedať: musím vyriešiť svoje sračky.

Jonas Brothers sme zaradili aj do júnového Kamaráta – práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.