Martina Garrixa budú operovať

0
909

DJ Martin Garrix je nútený zrušiť svoje nadchádzajúce vystúpenia. Počas svojho posledného koncertu v Las Vegas si nešťastne zranil nohu a aj keď sa po niekoľkých dňoch oddychu začal cítiť lepšie, vyšetreniami sa zistilo, že všetky jeho členkové väzy sú roztrhané a je nutná operácia, aby sa zabránilo trvalému poškodeniu jeho členka. Na stage sa teda Martin nepostaví minimálne najbližší mesiac.

“Som zničený z toho, že musím zrušiť svoje vystúpenia, pretože ma nič neuspokojuje viac, než robiť vás šťastnými. Nechcem sklamať svojich fanúšikov no bohužiaľ je to mimo moju kontrolu a nezávisí to odo mňa. Budú ma musieť operovať a budem potrebovať dostatok odpočinku, aby som sa úplne vyzdravel. Ak by ma teraz neoperovali, mohol by som si natrvalo poškodiť členok, čo by mohlo znamenať, že už by som vôbec nemohol vystupovať. Chcem vám všetkým poďakovať za vašu vytrvalú podporu a dúfam, že sa budem môcť čoskoro vrátiť na pódium, aby som pre vás mohol opäť hrať,” vyhlásil Garrix, ktorému prajeme veľa zdravia a držíme palce pri operácii.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.