“Fakty neklamú, pedofili áno!”

6
1524

Kontroverzný dokument Leaving Neverland o Michaelovi Jacksonovi rozdelil ľudí na dva tábory – na tých, ktorí veria Jamesovi Safechuckovi a Wadeovi Robsonovi, že ich Michael Jackson ako chlapcov zneužíval, a tých, ktorí ich nenávidia, pretože im neveria. Leaving Neverland možno navždy zmení názor ľudí na túto hudobnú legendu, pretože opäť otvára kauzu Michaela Jacksona a údajného zneužívania detí jeho osobou. Od jeho zverejnenia trpí podľa médií Paris Jackson depresiami. Okrem iného sa kvôli tomuto dokumentu rozhodlo najväčšie detské múzeum na svete, ktoré sa nachádza v Indianapolise, odstrániť všetky artefakty, ktoré s Jacksonom súvisia. A teraz sa k slovu dostal aj samotný režisér Dan Reed v The Morning Show stanice Channel Seven.

Dan Reed v The Morning Show.

“Rozprával som sa s policajnými vyšetrovateľmi a ani jeden z nich nezapochyboval o Jacksonovej vine. Filmu predchádzal môj rozsiahly výskum. Niet pochýb o tom, že Jackson roky klamal. Fakty totiž neklamú, ale pedofili áno,” povedal Dan, ktorý odmieta obvinenia, že Michaela Jacksona falošne obviňujú z niečoho, čo neurobil. “Našim cieľom nikdy nebolo zvrhnúť Jacksona z vrcholu. Ľudia musia čeliť skutočnosti, že bol pedofil, ale naďalej by sme mali oddeľovať umenie od muža,” dodal Dan Reed v súvislosti s tým, že niektoré rádiá dokonca Jacksona kvôli dokumentu prestali hrať.

6 KOMENTÁRE

 1. Nechápem prečo tomu ľudia veria. Michael bol nevinný. On nedokázal ubližovať. Stratil svoje detstvo, preto keď bol dospelý, chcel pomáhať deťom, ktoré o svoje detstvo prišli. Bol až extrémne dobrý a takto sa mu ľudstvo vyplatilo. Nielenže z neho ťahali peniaze počas života ale aj 10 rokov po jeho smrti. Ľudia sú až tak zvyknutí na nenávisť, že keď sa objaví dobrý človek príde im divný. V živote sa nenašli žiadne dôkazy a Dan Reed si môže strčiť do riti 4 hodinový film kde sa len klame. Vo filme su použité preukázateľné klamstvá. Michael bude navždy nevinný 💓

 2. Je skutočne donebavolajúce, ako sa mnohé (väčšina) médiá nekriticky poddali propagande a šíreniu fake news, na základe jednostranného, bezdôkazového a účelového “do-ku-men-tu”, ktorým doslova vytvorili psychopatickú hystériu, ktorá snáď nemá obdobu.

  Je to niečo, ako kedysi v neexistovalo nič, len rádio, a v medzivojnovom období v roku 1938 sa cez rádio šírili správy o útokoch mimozemšťanov, a ľudia hystericky prepadli strachu a obavám, hoci išlo o fikciu od spisovateľa H.G. Wellesa z roku 1898 a jeho diela Vojna svetov.
  Ako sci-fi reláciu tento príbeh prepracovalo rádio CBS a to tak dokonale, že počas priameho prenosu upchali výpadové ulice miest rozzúrení, ale aj vystrašení obyvatelia mesta.
  Niektorí s kuframi, zbalení a pripravení na to najhoršie.
  Hodinový program totiž neobsahoval žiadne reklamné či oddychové prestávky a tak poslucháči poplachu o invázií Marťanov naozaj uverili.

  Dnes tu máme médiá a online svete, ktoré primitívne šíria na základe do-ku-men-tu abnormálne nezmysly a bludy, ktoré popierajú realitu, fakty a dôkazy z minulosti, totálne degenerujú právo a zákony, a najmä spochybňujú právny systém. Médiá doslova vytvorili fikciu ako sociálny experiment podsúvania pravdy, čomu majú ľudia veriť len preto, že o tom čítajú, bez znalostí faktov a dôkazov a bez akejkoľvek objektivity!!!!

 3.  Základný FAKT:
  20.12.2017 súd v Los Angeles zrušil a zamietol všetky tvrdenia a obvinenia, ktoré títo dvaja muži vzniesli ako obžalobu Michaela Jacksona, dokonca mnohé veci z dokumentu ani neboli v žalobe, ktorú podali už v rokoch 2013/2014.

  Médiá NEINFORMOVALI svet o tom, že súd im v roku 2017 rozbil žalobu, v ktorej ani neobvinili Jacksona ako osobu, keďže nemohli obviniť nežijúcu osobu, ale IBA jeho firmy, ktoré obvinili, že za ich údajné zneužitie mohli práve oni, a požadovali odškodné=PRACHY! 

  Celý hystéria a anti-jackson mánia absolútne popiera nielen tie najzákladnejšie fakty, ale aj súdne rozhodnutia, zákony a právo.
  A to aj právo Jacksona na obhajobu, ktorú ale nemôže uplatniť, keďže nežije.

  S tým,to aj počítali všetci, čo tento fakument vytvorili, beztrestne môžu tvrdiť a drístať hocičo, napriek ich predošlým výpovedia, tvrdeniam, a mediálnemu profulu, to nie sú noví ľudia, ale od roku 1993 v každom jednom súdnom spise o Jacksonovi.

  Aj tento článok alibisticky a predovšetkým účelovo píše a šíri propagandu o FAKE NEWS.
  Autor sa odvoláva na bulvárne médiá a tvrdenia z bulváru, vôbec sa neobťažuje zistiť si fakty.

  Na základe čoho má byť dokument považovaný za tak dôkazový, že by si mal hocikto meniť názor?
  Aj dokumenty o UFO a únosoch mimozemšťanmi sú tak silné, hoci majú rovnakú výpovednú hodnotu ako Leaving Neverland.

  Napriek tomu, tento “dokument” médiá predkladajú ako FAKT, ani jednoznačný dôkaz niečoho, viny Jacksona, hoci neobsahuje ani jeden jediný dôkaz, a všetko stojí iba na výkladoch a tvrdeniach, ktoré NIKTO neoveril, nemali žiadneho oponenta ani náznak objektivity, len jednorázové tvrdenia.

  Paris Jackson? Koho autor kopíruje? Aký bulvár? Ak Paris hneď na to napísala na twitteri odkaz hejterom a bulváru, čo si o nich myslí, … a že je zdravá a v pohode.

  Nie, detské múzeum len stiahlo, neodstránilo artefakty.

  Režisér a autor dokumentu kade chodí šíry svoje bludy a nezmysly, ktorým mu dávajú médiá až podozrivo veľkú podporu, akoby médiá chceli Jacksona vinného, na základe iba dokumentu, bez dôkazu, a akoby nekriticky a bez pochýb sa žerú slová režiséra a aj týchto dvoch mužov ako fakt, a nič iné neexistuje, žiadny iný možný scenár, len Jackson vinný a hotovo.

  Načo všetky verdikty zo súdov, načo 10 ročné vyšetrovanie FBI, načo proces so 14x nevinný, načo zamietnuté žaloby týchto dvoch mužov z dokumentu, hlavne že Jackson musí byť vinný…

 4. Tak ten nadpis to zabil.. ake fakty? Povedzte mi ake fakty podali Robson a Safechuck? Nevideli sme jediny! Naopak videli sme kopec nezrovnalosti a klamstiev… to su jedine fakty.. a Dan Reed je bud hluchy a slepy, hlupy alebo velmi dobre zaplateny..

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.