MAJSELF v “Poslednom tanci”

0
875

“POSLEDNÝ TANEC“spojil tanečníkov z celého Slovenska. Majself tak skladbou oslávil svoje 10. výročie vzťahu!

“…náš POSLEDNÝ TANEC trvá dodnes”

Po dlhej dobe sme sa dočkali nového songu od rapera Majselfa, ktorý tentokrát prekvapil spojením štýlu reggae a hip-hopu. Skladba “POSLEDNÝ TANEC” / https://www.youtube.com/watch?v=RbltFcHlU2o /  dostala aj tanečný vizuál od režiséra Dušana Krajčoviča za asistencie profesionálnych tanečníkov.

Už v decembri ohlásil Majself, že v máji vyjde dlhoočakavný album, na ktorom budú rôzne hudobné aranžmá, takže nepôjde len o songy ladené jedným štýlom ako sme boli doteraz zvyknutí. Song “POSLEDNÝ TANEC” v produkcii SickKing Records – Baret nesie fanfárový refrén, ktorý s reggae prvkami v celku vyznie ako latinskoamericky pop. Názov ako aj celková myšlienka skladby je venovaná všetkým ľuďom, ktorí prežívajú prítomný okamih s osobou, ktorá im dáva energiu, ako keby to bol ich spoločný posledný tanec. “Pred 10 rokmi, keď som stretol ženu, ktorá ma dotvorila ako celok som ani netušil, že o tom niekedy napíšem skladbu. S mojou Julkou sme si prešli rôznymi obdobiami, ale stála pri mojich všetkých rozhodnutiach a činoch, podporovala ma, a predovšetkým mi dávala a dáva skutočnú emóciu. Skladbou “POSLEDNÝ TANEC” chcem vyjadriť obdobie, ktoré sme spolu vtedy prežívali, kedy nášmu vzťahu okolie neprialo, šírili sa nezmyselné reči, ohováranie…ale aj napriek tomu sme to ustáli a nedali si “posledný tanec”, práve naopak! Doslova sme roztancovali náš vzťah presne ako profesionálni tanečníci vo videkoklipe”, hovorí samotný Majself.  

V klipe si dali vystúpenie Old School Brothers, Old School Brothers_girls, The Slovak Waackers, Sangrenueva, Noirdc, Dajana Andova / Dorothy. Celkový vizuál sa nakrútil v nádherných, historických priestorov v Tomášove, v  Art Hotel Kastiel.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.