Justin & Hailey v spoločnom interview

0
980

Magazín Vogue zverejnil svoje nové vydanie, ktorého hviezdami sú Justin Bieber & Hailey Bieber. Manželia poskytli magazínu exkluzívny rozhovor a nafotili spolu úžasné fotky.

  • Justin o sexe až po svadbe:

“Niekedy sa ľudia vrhajú do sexu, pretože sa necítia byť dosť dobrí. Robia to ženy, robia to aj muži. Chcel som sa znovu venovať bohu. Chcel som sa Bohu takto ospravedlniť za svoje predošlé správanie. A verím, že Hailey som dostal za odmenu.”

  • Hailey o manželstve:

“Chceme vybudovať zdravý vzťah. Sme dvaja mladí ľudia, ktorí sa učia za pochodu. Nebudem klamať, že všetko je magicky nádherné. Ale nikto predsa nepovedal, že manželstvo je jednoduché.”

  • Justin o tom, že neverí ľuďom:

“Je pre mňa ťažké dôverovať ľuďom. Bojujem s pocitom, že ľudia ma len využívajú alebo tu v skutočnosti nie sú pre mňa.”

  • Hailey o tom, že nebola šialená fanúšička Justina:

“Nikdy som nebola jeho, ani nikoho superfanúšičkou. Žiadne tie prejavy vykrikovania a hádzania sa o zem. Každý v mojom okolí mal pre neho slabosť, ja som ho vnímala akurát tak, že sa mi zdal zlatý.”

  • Justin o závislosti na liekoch:

“Počas Purpose turné som začal mať depresie. Nehovoril som o tom a stále spracovávam veľa vecí, o ktorých som nehovoril. Bol som osamelý a potreboval som nejaký čas. To viedlo k užívaniu Xanaxu, ktorý mi pomohol uniknúť od reality a stlmiť úzkosť.”

  • Hailey o problémoch v ich vzťahu:

“Nie je to prechádzka ružovou záhradou. Boli aj dramatické chvíle a stali sa aj negatívne veci, o ktorých musíme stále hovoriť a pracovať na nich. Bolo aj obdobie, kedy ak som ja vošla do miestnosti, on z nej odišiel.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.