Sima prehovorila o svojom tele

0
2943

Sima si po náročnom pracovnom období dopriala oddych a odletela za teplom na thajský ostrov Koh Samui. Aj odtiaľ sa fanúšikom pravidelne prihovára a na sociálnych sieťach zverejňuje fotky zo slnkom zaliatej pláže. Jej fotky v plavkách sa stali terčom hejterov, ktorí v komentároch riešili jej malé prsia. Všimla si to aj samotná Sima a tak sa k tomu múdro a pravdivo vyjadrila.

“Niektorí chlapci sú proste zaostalí a ženské telo ešte naživo nevideli, videli ho asi iba v porne a preto ešte nevedia, že každé ženské telo je ÚPLNE INÉ – presne tak ako aj každé mužské telo je iné. Neuvedomujú si, že vyčítať žene, že nemá prsia je to isté ako keby žena chlapovi vyčítala, že má mini cverničku v trenkách. Sú to veci, ktoré dostávame dané, za ktoré nemôžeme. Preto každý má možnosť výberu svojho partnera, ale nikto by ti nemal vyčítať niečo, s čím sa narodíš. Všetky negatívne komenty ohľadom toho beriem ako primitivizmus a nevyspelosť,” napísala a dodala, že všetkým svojim hejterom či primitívnym komentátorom jej poprsia posiela veľa lásky. “Nikto ti nemá právo určovať ako máš vyzerať či čo máš robiť so svojim telom, JEDINE TY SAMA/SÁM,” uzavrela. Veríme, že si jej slová vezmeš k srdcu aj ty a pochopíš, že ideál krásy neexistuje a každý sme nejakí.

Nezabúdaj, že Simu máš na plagáte v 1. tohtoročonom vydaní Kamarát Poster. Kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.