AVA MAX najhranejšia v Európe

0
1883

Speváčka AVA MAX kraľuje Európe. Jej pieseň Sweet But Psycho je nejhranejšou skladbou v európskych rádiách. V Anglicku je tretíkrát za sebou jedničkou medzi singlami.

Ava Max (Photo Credit Jimmy Fontaine)

Nahrávke sa darilo už v predvianočnom období. V čase, keď všetky rebríčky v krajinách okupujú klasické vianočné hity, Ava Max sa so Sweet But Psycho držala v Top 10 prehľadoch. Už vtedy bolo zrejmé, že začiatkom nového roku, až sa vytratí sviatočná atmosféra, zaútočí dvadsaťpäťročné dievča na najvyššie priečky.

V Anglicku je prelomový singel americkej speváčky tretíkrát po sebe najpredávanejšou nahrávkou. Druhú Arianu Grande tentokrát Ava Max porazila v prepočte o 27 tisíc predaných kusov. Zároveň sa Sweet But Psycho prvýkrát dostalo aj do čela európskeho airplay rebríčka. U nás je Ava Max s jej skladbou na šiestom mieste v prehľade najpredávanejších singlov a v Radio TOP 100 postúpila na 25. priečku.

Sweet But Psycho na YouTube: https://youtu.be/WXBHCQYxwr0

Sweet But Psycho v digit. službách: https://WMCZ.lnk.to/SweetButPsycho

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.