Lili Reinhart končí s Twitterom

0
771

Lili Reinhart sa rozhodla dať zbohom Twitteru. Urobila tak po tom, čo ju zasiahol incident, pri ktorom množstvo ľudí napadlo na tejto sieti Pete Davidsona. Ten, rovnako ako aj Ariana Grande, Nicki Minaj či Travis Scott, komentoval status Kanye Westa o jeho spore s Drakeom. Po tom, čo Pete vyjadril svoj názor ho pri príspevku slovne napadli fanúšikovia Kanyeho. Ďalším dôvodom, prečo už nechce byť na Twitteri je tiež nedávny príspevok YouTubera Elijaha Daniela, ktorý dal status, v ktorom zhadzuje seriál Riverdale

“Už nie sú ľudia na Twitteri unavení z tej negativity a neúcty, ktorú prejavujú doslova voči každému a všetkému? Sú naozaj tak úbohí? Nenávisť je síce všade, ale predovšetkým na Twitteri,” napísala do svojho príbehu na Instagrame, ktorý obsahoval sériu správ, ktoré viedli k jej rozhodnutiu dať si od Twittera pauzu. “Dávam si prestávku od tejto toxickej siete a ľudí, ktorí majú stále potrebu útočiť na mňa, mojich kolegov, môj vzťah a Riverdale,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.