Majself natočil svoj nový klip v Tokiu

0
736

Slovenský raper MAJSELF má za sebou úspešný rok. Po turné k albumu “TRIP” ukončil svoj hudobný rok skladbou Musím Ísť, ktorá je takto pred Vianocami hudobným darčekom a zároveň poďakovaním jeho fans za podporu. Novinka Musím Ísť je zároveň prvou ochutnávkou z Majselfovho pripravovaného albumu, ktorý uzrie svetlo sveta v máji 2019. Singel zverejnil hneď aj s klipom a keďže Majself si dáva záležať na svojich videoklipoch, prekvapil tentokrát netradičným vizuálom, ktorý točil v ďalekom Japonsku“Chcel som v Tokio natočiť do klipu nejaké zábery, no keď som zbadal Matúša Krnčoka ako vyťahuje z ruksaku svoju techniku na vlog, poprosil som ho, či mi nespraví pár záberov. Povedal, že jasné a v tú chvíľu sa mu vybil telefón. Tak sme kameru pripojili na ten môj, ktorý mal ale rozbitý displej. Každopádne sa nám to podarilo dosť slušne natočiť, celý shoot trval približne 20 minút a finálny vizuál sme postrihali s Dušanom Krajčovičom z 8 záberových minút,” vysvetľuje vznik klipu, ktorý natočil na najľudnatejšej ulici v Tokiu – Shybuya Street. 

“Táto skladba je prvá z môjho albumu, ktorý vyjde v máji 2019. Každý song z albumu nesie pre mňa silný odkaz, takže po vydaní poslednej skladby, budú aj samotné názvy trackov dávať hlbší zmysel mojim ľuďom. Vlastne, všetky tracky dokopy podčiarkujú celkový názov môjho albumu. Som zvedavý, čo povedia fanúšikovia na tento klip, pretože som za nich nesmierne rád , a aj preto som sa nakoniec rozhodol dať to von ešte teraz. Nechcel som dávať do konca roka ďalší klip, no na poslednom koncerte som si uvedomil neskutočnú vďačnosť voči všetkým tým ľuďom, ktorí ma celý rok podporujú, a aj skladbou MUSÍM ÍSŤ chcem všetkým povedať jedno veľké ĎAKUJEM,” uzatvára Majself.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.