Vianočná pesnička od OTECKOV

0
2838

Vianoce s Oteckami - foto3

Rodinný seriál Oteckovia sa okamžite od svojho štartu na obrazovkách televízie Markíza stal doslova diváckym fenoménom, ktorý si získal obrovské množstvo fanúšikov a zaradil sa k najsledovanejším programom na celom trhu. Ako poďakovanie za celoročnú nehasnúcu priazeň si jeho tvorcovia pre divákov pripravili naozaj originálny darček – vôbec prvú autorskú vianočnú pesničku v rámci všetkých doterajších markizáckych seriálov s názvom Vianoce s Oteckami.

Vianoce s Oteckami - foto2

Veselú a skutočne chytľavú pesničku naspievali štyria hlavní hereckí predstavitelia seriálu Oteckovia – Braňo Deák, Marek Fašiang, Vlado Kobielsky a Filip Tůma – spoločne so štvoricou detských hercov – Laurou Gavaldovou, Izabelou Gavorníkovou, Marošom Baňasom a Tobiasom Králom. Na texte skladby sa podieľal celý tím tvorcov seriálu Oteckovia a o hudbu sa postaral uznávaný skladateľ Slavo Solovic.

Vianoce s Oteckami - foto1

K pesničke vznikol aj videoklip, ktorý sa nakrúcal priamo v seriálových ateliéroch, konkrétne v televíznej obývačke a kuchyni rodiny Bielikovcov. “Pri nakrúcaní vládla naozaj skvelá atmosféra. Deti aj dospelí si vychutnali predčasné Vianoce – spoločne ozdobovali stromček, pripravovali medovníčky a zažili množstvo zábavy. Veríme, že túto skvelú vianočnú náladu sa nám podarí preniesť aj na všetkých divákov,” povedal Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Videoklip si diváci môžu exkluzívne pozrieť už teraz na televíznom portáli www.markiza.sk, prostredníctvom oficiálneho YouTube kanálu TV Markíza a na sociálnych sieťach. Vo vysielaní TV Markíza sa objaví na Štedrý deň, v pondelok 24. decembra 2018 o 19:00, pred kultovou rozprávkou Tři oříšky pro Popelku.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.