BOKI chystá svoj debutový album

0
1853

Účasť v ČSMT ho naštartovala.

V tohtoročnej sérii Česko Slovensko Má Talent to ďaleko dotiahol aj raper Boki! Tomu sa ušlo pekné druhé miesto a vďaka súťaži sa mu pekne rozbieha kariéra. Už od prvého kastingu si získal pozornosť veľa ľudí a niektorí ho nazývajú aj druhým Kalim. Toto oslovenie však Boki veľmi nemá rád, pretože chce byť originálny a nechce, aby ho ľudia k niekomu prirovnávali. Jeho kastingové vystupko má na YouTube už vyše milión lajkov, čo je dobré znamenie. Bokiho fanúšikovská základňa sa od jeho účasti v ČSMT rozrastá závratnou rýchlosťou a preto začína Bokmajster, ako si niekedy hovorí, makať na svojom debutovom albume.

“Album je na ceste a verte mi, že to bude sila,” sľubuje Boki, ktorý si doteraz na živobytie zarábal ako maliar. Držíme mu palce, aby už štetce viac v rukách držať nemusel a mohol sa venovať tomu, čo ho baví a čo vie aj podľa nás robiť fakt dobre – hudbe! Zatiaľ vychutnávaj jeho najnovšiu vec – Bye Bye.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.