CREED II už v kinách!

0
798

Nezáleží na tom, ako ďaleko vo svojom živote dôjdeš, tvoja minulosť a tvoja rodina bude vždy s tebou… – to je krédo filmu CREED II s  MICHAELOM B JORDANOM a SYLVESTEROM STALLONE v hlavných úlohách, ktorý dorazil do našich kín práve dnes, 22. novembra!

CREED2_FF_FCB_SK

Adonis Creed bojuje so životom aj sám so sebou. Snaží sa zo všetkých síl, aby sa venoval svojim najbližším a zároveň nezanedbával prípravu na dôležitý súboj v ringu. Čaká ho silný súper, ktorého meno sa naviac spája s dávnym nešťastím v jeho rodine. Spolu s Rockym po svojom boku sa pokúsi naplniť dávny odkaz a získať odpoveď na otázku, za čo sa oplatí bojovať…

2

Facts

– Pôvodne mal film režírovať samotný Sylvester Stallone, ale nakoniec tento post prenechal Stevenovi Caple Juniorovi!

– Dolph Lundgren spočiatku vôbec nechcel vo filme hrať, ale scenár bol tak dobrý, že nakoniec nemohol odolať!

– Nakrúcanie prebiehalo hlavne vo Filadelfii v Pensylvánii a iba kvôli niekoľkým scénam sa celý štáb musel presúvať do Nového Mexika!

1

3

4

V hlavných úlohách Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson a Dolph Lundgren!

POZOR! Chceš vyhrať tento MEGA FILMOVÝ PLAGÁT? Máme ho pripravený pre 5 z vás! Súťaž máš v DECEMBROVOM KAMOŠOVI, tak šup do stánku 🙂

creed a

 

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.