Vanessa Hudgens chce mať deti až po tridsiatke

0
2010

Aj to prezradila v najnovšom rozhovore.

Vanessa Hudgens je tvárou najnovšieho vydania magazínu Women´s Health, pre ktorý nafotila nový shoot a rozkecala sa aj o spoločnom živote a budúcnosti s Austinom Butlerom, s ktorým tvorí pár už 7 rokov.

“Chcem sa vydať, cestovať a potom mať deti. Zrejme niekedy po tridsiatke. Každému tikajú biologické hodiny inak,” povedala. “S Austinom sa obaja vzájomne rešpektujeme, veríme si a obdivujeme sa. Je to teraz veľmi vážne práve preto, že sa cítim byť silná nezávislá žena. Som veľmi samostatná, ale je pekné mať najlepšieho priateľa, s ktorým zdieľate víťazstvá rovnako ako prehry.”

Okrem toho porozprávala aj o tom, ako sa drží vo forme a čím sa stravuje. “Niekedy som bola dievčaťom, ktoré chcelo mať každý deň na raňajky slaninu. Teraz ale milujem jedlo, ktoré je pre človeka dobré a k tomu ešte chutí úžasne. Snažím sa získať dostatok zdravých tukov, bielkovín a potravín, ktoré mi dávajú energiu.”

Niekdajšia Disney hviezdička sa vyjadrila aj k tomu, že čoskoro bude mať 30. “V dvadsiatke som sa  stále snažila nájsť svoj hlas. Bála som sa konfrontácie. Najdôležitejšia vec, ktorú sa snažím vo svojom živote robiť, je vážiť si svoje slová a podeliť sa o ne so svetom. Je to konštantný proces učenia, ale mám pocit, že by to tak malo byť,” uzavrela.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.