Zahlasuj za svojho obľúbenca v Czech Social Awards 2018

0
1451

Medzi nominovanými nájdeš aj Goga, Lucy Pug, Momu či Lady Ziku.

V dobe sociálnych sietí pribúda čoraz viac ankiet, v ktorých možeš zahlasovať za svojho obľúbenca, ktorý by si podľa teba za svoju tvorbu zaslúžil ocenenie. V tomto duchu sa nesie aj tohtoročné udeľovanie cien Czech Social Awards 2018.

Hlasovať môžeš v kategóriách ako  Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku alebo Cosmo Objav. V tomto ročníku pribudli aj nové kategórie, medzi nimi aj Go Global SK, v ktorej sú nominované tváre slovenského internetu, ktorým môžeš dať svoj hlas. Či si už ideš Goga, Lucy Pug, Momu, Zuzanu Plačkovú alebo Lady Ziku, určite choď na www.czechsocialawards.cz a daj hlas tomu, kto si ho podľa teba najviac zaslúži za svoju kreativitu, nápaditosť, jedinečnosť a pozitívny sociálny vplyv.

Výsledky hlasovania prinesú organizátori na odovzdávaní Czech Social Awards 2018, ktoré sa uskutoční 1. decembra v hoteli Hilton Prague a budeš si ho môcť pozrieť online alebo na JOJ Plus a Prima COOL. Tešiť sa môžeš na 90-minútovú jedinečnú show plnú emócií, hudby, videí, poznatok a zábavy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.