Adam Ďurica, Peter Bič Project a BuranoWski na jednom pódiu

0
896

V takomto zložení vystúpia na koncertoch Veselo a spolu.

Adam Ďurica a Peter Bič Project spojili sily, na pomoc si zavolali aj BuranoWskeho a pripravili pre svojich priaznivcov dva spoločné koncerty Veselo a spolu. V utorok 27. novembra vystúpia v bratislavskom Ateliéri Babylon a o deň neskôr v Spoločenskom pavilóne v Košiciach. Je to už onedlho a prípravy na vystúpenia vrcholia.

“Pre mňa sú koncerty Veselo a spolu jednou veľkou šou, ktorá bude plná najväčších slovenských hitov za posledné roky. Na pódiu sa zíde skvelá partia hudobníkov a vznikne niečo úplne nové unikátne, čo sa už nikdy nezopakuje. Teším sa hlavne na tie spoločné časti koncertu, pretože všetci sa navzájom poznáme už dlhé roky a všetci milujeme hudbu. Preto aj vznikol tento koncert,” povedal Adam Ďurica.

“Novembrových koncertov sa už nevieme dočkať. Z tejto spolupráce sa veľmi teším hlavne kvôli tomu, že tam spolu s nami bude Adam Ďurica a BuranoWski, s ktorými spolupracujeme už dlhé roky a vždy si spolu radi zahráme. Tieto koncerty budú hlavne o zábave, kamarátstve a som si istý, že to bude to veľká sranda. Sám som zvedavý, čo z toho vznikne,” doplnil ho Peter Bič.

Z koncertov Veselo a spolu má veľkú radosť aj nováčik slovenskej hudobnej scény, BuranoWski. “Vystúpiť na jednom pódiu s hudobníkmi ako Adam Ďurica a Peter Bič je obrovskou cťou a ešte väčším záväzkom. Preto už dnes pripravujeme repertoár mojich piesní tak, aby divákov zaujali a zabavili sa pri nich,” odkazuje Tomáš Buranovský.

Treba dodať, že každý z trojice vystupujúcich odohrá samostatný koncert, určite dôjde aj k zaujímavým spojeniam a fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo známych hitov, z ktorých niektoré dostanú celkom novú podobu.

Lístky na koncerty Veselo a spolu kúpiš TU!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.