Adam Ďurica vydal svoj nový album

0
1295

Fanúšikovia sa môžu tešiť z 11 nových skladieb.

Svetlo sveta včera uzrel nový štúdiový album Adama Ďuricu, ktorý dostal názov 30. Pridal sa tak k rôznym svetovým hviezdam, ktoré svoje hudobné počiny nazvali číslom, ktoré je zároveň aj ich vekom.

Tridsiatka je v živote Adama prelomová a počuť to aj na jeho novej hudbe. Medzi 11 novými skladbami sú už aj známe songy Jazero a aktuálny Adamov singel Holubička. “Album 30 zachytáva jedno úžasné obdobie, v ktorom sa stretli talentovaní ľudia, textári, umelci a všetky kreatívne duše, ktoré sa mi páčia, na jednom mieste. Každý jeden z týchto ľudí ma ovplyvnil a každý z nich dal farbu môjmu novému albumu. Preto je pestrý, preto má nový zvuk a preto je na ňom dvanásť rozmanitých textov, ktoré som mal tú česť zhudobniť. Spoluprácu s týmito ľuďmi som si vyslovene užil a už sa teším na reakcie fanúšikov,” prezradil Adam.

Momentálne sa už hudobník naplno sústredí na novembrové koncerty Veselo a spolu, ktoré pripravujú s kapelou Peter Bič Project  a nováčikom BuranoWskim. Všetci sa už na túto spoluprácu veľmi tešia, pretože okrem známych hitov, z ktorých mnohé dostanú novú podobu, sa diváci môžu tešiť aj na večer plný zábavy. Koncertysú naplánované na 27.11. v bratislavskom Ateliéri Babylon 28.11. v Spoločenskom pavilóne v Košiciach.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.