Dominika Mirgová má románik s Majselfom

0
2835

Samozrejme hovoríme o novom klipe a songu Stopy!

Skladbu Stopy aj s videoklipom, ktorý sa natáčal v Taliansku, zverejnili Dominika Mirgová s Majselfom pred pár dňami. A zjavne trafili s týmto singlom do čierneho. Len štyri dni od zverejnenia má totiž už viac ako štvrť milióna prehratí a drží sa v prvej desiatke slovenského rebríčka Youtube trending. Vo videu k skladbe sa okrem Dominiky a Majselfa, ktorí v ňom prežívajú krátky románik, objavili aj dlhoročný kamarát Domči, Fred Perez, a prvá vicemiss z Miss Universe SR 2013, Lucia Slaninková.

“Rozmýšľala som, kto by sa mi do tejto veci hodil, chcela som rapera, priznávam. Už dlhšie som rozmýšľala práve nad Majselfom, no zdal sa mi nedostupný. Keď sme sa stretli na spoločnej akcii, tak sme si sadli a nebolo viac o čom. O text a samotný názov songu sa postaral skvelý Samuel Kovács a ja som len mierne upravila svoje pasáže. Keď Majself poslal svoju časť, tak som ani neváhala, jednoducho dodal tomu songu dušu, za čo mu ďakujem a sme radi, že táto skladba sa pozitívne dotkla toľkých ľudí,” povedala Dominika.

“Spolupráca s Dominikou vznikla spontánne, o to viac som rád, že sa nám vydarila a vznikla z môjho pohľadu super vec. Stopy nie sú klasická vzťahová skladba a myslím si, že sa v nej nájde veľa ľudí, ktorí možno aktuálne balancujú nad tým, či dokážu ísť spolu ďalej. Keď Dominika poslal svoju časť, ihneď ma nakopla a za pár minút mi naskákal text na papier sám. Nakrúcanie videoklipu patrilo vďaka mnohým presunom medzi náročnejšie, ale som rád, že spolupráca s Dominikou je na svete. Páči sa mi jej feeling a zapálenosť pre každú tému, a pritom tak mladá stíha toľko vecí. O to viac mam voči nej rešpekt,” pochválil Dominiku Majself.

Ako hodnotíš spoluprácu Domči a Majselfa ty?!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.