Adam Ďurica má nový singel Holubička

0
974

Je predzvesťou nového albumu!

Adam Ďurica prichádza po krátkej odmlke konečne s novým singlom. Je ním skladba Holubička, ktorú fanúšikom predstavil spolu čiernobielym umeleckým videoklipom. Svoju hudbu a spevácky talent v novinke spojil s textárkou a speváčkou Simou Martausovou, ktorá sa postarala o text pesničky. Výsledkom je krásna skladba plná emócií. “Sima Martausová je veľmi talentovaná umelecká duša. Vážim si všetkých umelcov, ktorí si vedia napísať nielen hudbu, ale aj text. Sima píše krásne pesničky, veľmi jemné a osobné. V jej podaní znejú neskutočne autenticky. Keď spieva, verím jej každé jedno slovo. A to bol aj dôvod, prečo som ju oslovil. Keď mi poslala text k piesni Holubička, už pri jeho čítaní som počul tú melódiu, ktorá ku mne prišla akoby z neba. Bol to jeden z tých momentov, kedy sa udeje niečo, čo je silnejšie ako nejaké mechanické vnímanie. Je to silný umelecký moment, kedy vznikajú výnimočné skladby,” prezradil o zrode nového singla Adam Ďurica.

Holubička je po skladbe Jazero druhou ochutnávkou zo spevákovej pripravovanej piatej štúdiovky, ktorú pomenoval na štýl britskej hviezdy Adele či Richarda Müllera – podľa svojho veku. Názvom albumu je tak číslo 30.  “Celý album 30 pre mňa znamená obdobie, ktoré zachytáva veľa zmien v mojom osobnom živote. Tie sa, pochopiteľne, následne prejavujú aj v mojej hudbe,” povedal Adam, ktorý má nový album v pláne vydať budúci mesiac.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.