Na koncerte Taylor Swift hosťoval Tim McGraw

0
652

 tm_photo_0100-parry-_pr13_c44_05-1-

Túto story pridala americká speváčka Taylor Swift 25. Augusta na Instagram. Zaspievala kúsok z refrénu svojej pesničky Tim McGraw potom otočila kameru na… TIMA MCGRAWA!

V roku 2006 šestnásťročná Taylor Swift v Nashville napíše svoju prvú pesničku Tim McGraw a sníva o tom, že raz bude veľkou hviezdou. O 12 rokov to isté dievča touruje svoj album “Reputation”, ktorý sa dostal na prvé miesta všetkých hudobných rebríčkov a otvára svoj koncert v meste, kde jej kariéra začala. Pesničkou, ktorá to celé začala a s osobu, vďaka ktorej to celé začalo. Tomu sa hovorí splnený sen!

Fanúšikovia na vypredanom štadióne v Nashville mali nezabudnuteľný zážitok, keď si Taylor pred štyrmi dňami ako svojho hosťa priviedla Tima McGrawa a skupinu Faith Hill. Zaspievali spolu jej prvú pesničku “Tim McGraw” a fanúšikovia boli nadšením bez seba. A samozrejme, Taylor na tom nebola inak. Bolo to prvý krát, kedy si zaspievala so svojím idolom a my – swifties – jej to z celého srdca prajeme! (Pripravila: Michaela)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.