ARIANA GRANDE: láme rekordy

0
956

Arianinmu dlho očakávanému albumu Sweetener, ktorý oficiálne vyšiel 17. augusta, sa extrémne darí už od začiatku – hneď v prvý deň album prekonal rekord na Spotify. S neuveriteľnými 15,1 miliónmi prehratí sa stal v U.S.A. najstreamovanejším albumom ženskej interpretky počas uvádzacieho dňa.

ariana

Na albume pracovali aj také mená ako Max Martin a Pharrell Williams, s ktorým featuring s názvom Blazed nemôže chýbať vo vašom playliste!

Ako iste viete, pred niečo vyše rokom Ariana zažila veľmi nepríjemný zážitok, v podobe teroristického útoku na jej koncerte v Manchestri. Ten ju poznačil natoľko, že na albume po doznení posledných tónov záverečného songu Get Well Soon, nastane 40 sekúnd ticha pre obete útoku, čo pieseň predĺži na 5 minút a 22 sekúnd – to je dátum tejto nešťastnej udalosti, 22.5.2017.

Ariana sa tiež v nedávnom rozhovore vyjadrila, že text tejto piesne je o vzájomnej pomoci, ako aj o jej úzkostiach a panických záchvatoch. „Je o tom byť tu jeden pre druhého a navzájom si pomáhať počas strašidelných časov a úzkosti. Je aj o osobných démonoch a o iných intímnych tragédiách. Duševné zdravie je veľmi dôležité. Ľudia mu nevenujú dostatok pozornosti, pretože máme na starosti kopec iných vecí: máme plány, máme prácu, máme deti a miesta, na ktorých musíme byť, máme stres z toho zapadnúť, máme Instagram stories, a iné fasády, ktoré sa snažíme udržať. Ľudia nevenujú pozornosť tomu, čo sa deje vo vnútri,“ hovorí so slzami v očiach. (MIRIAM)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.