ARIANA GRANDE: „chcem sa cítiť stopercentne sama sebou, aby som mohla toho druhého milovať lepšie…“

0
3001
  1. júla sa na pulty obchodov dostane nový album ARIANY GRANDE s názvom „Sweetener“! Nielen o ňom sa rozkecala v interview!

ariana grande

K: Tvoj najnovší album dostal názov Sweetener (sladidlo). Prečo?
– Keď dostanete výzvu, namiesto sedenia a sťažovania sa je lepšie pokúšať sa urobiť niečo krásne. A to je Sweetener – nesie posolstvo, že zo zlej veci môžete urobiť dobrú.

K: Aký je Sweetener?
– Zo začiatku trochu pomalý, no potom sa to všetko rozbehne. Po útoku v Manchasteri som si musela dať pauzu a teraz mám pocit, že sa konečne môžem vrátiť. Pri nahrávaní tejto dosky bolo všetko úplne iné. Z nahrávania som bola neskutočne vzrušená. Nebolo nič, čo by som nevyskúšala. Do tohto CD som vložila viac svojich pocitov, pretože som s nimi za uplynulé obdobie strávila viac času, ako zvyčajne. Nikdy som nebola tak otvorená.

K: Pred pár týždňami to bol už rok od útoku v Manchesteri. Máš z toho ešte stále zimomriavky?
– Spomínam si, ako som po tom bola doma u babky, kde prišiel môj manažér Scooter Braun. Povedal mi, že sa do Manchesteru musíme vrátiť a opäť tam odohrať koncert. Pozerala som sa naňho, akoby bol blázon! Povedala som mu, že už nikdy nemôžem spievať svoje piesne, že sa už nemôžem obliecť do svojich kostýmov. Žiadala som ho, aby ma nestaval do tejto pozície. O dva dni neskôr som mu ale zavolala a povedala mu, že ak niečo neurobíme, títo ľudia zomreli zbytočne. Viete, ťažko sa mi o tom hovorí a budem sa s tým vyrovnávať celý svoj život, pretože hudba má byť najbezpečnejšou vecou na svete. Každý deň čakám, že vo svete nastane mier…

K: Na Manchester budeš navždy spomínať aj vďaka tetovaniu.
– Áno, za ucho som si nechala vytetovať včelu, teda symbol Manchesteru. Aj to je spôsob, akým si chcem uctiť obete útoku.

K: Po dvojročnom vzťahu si sa rozišla s Macom Millerom. Čo sa stalo?
– Stretla som ho, keď som mala devätnásť. Ľúbili sme sa, zbožňovali a rešpektovali sme jeden druhého od začiatku, už predtým, ako sme sa vôbec stretli, lebo sme boli fanúšikmi talentu toho druhého. Avšak neboli sme pripravení byť spolu. Všetko je o správnom načasovaní…

K: Čo pre teba znamená láska?
– Nikdy som sa nepozerala na lásku ako na niečo, čo potrebujem, aby ma dopĺňalo. V prvom rade chcem byť úplná sama so sebou a zaľúbiť sa do niekoho, kto je tiež úplný. Vždy môžete byť úplne posadnutí jeden druhým, ale chcem sa cítiť stopercentne sama sebou, aby som mohla toho druhého milovať lepšie…

Foto: Ta-Tp

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.