Aktuálne číslo

COLE SPROUSE zahviezdil v mega teens filme FIVE FEET APART, na ktorého premiére rozplakal brata aj otca! Aj to ti prezradí v rozhovore!

HEROVI chýbajú kamoši zo strednej! JOSEPHINE už ako malá začala lietať po castingoch! Čítaj mega rozhovor s hlavnými aktérmi teenagerskej filmovej pecky AFTER: BOZK!

„AVENGERS: ENDGAME“ – tak sa volá záverečné dejstvo ságy Avengers od štúdia Marvel, ktoré má u nás premiéru 25. apríla a ktoré je vyvrcholením celej ságy. Všetko o filme máš v MÁJOVOM KAMOŠOVI!

Čoho sa bojí najviac? Vieš, že je vážne chorá? Kto je jej najväčším nepriateľom? A prečo ju považujú za feťáčku? Odpovie ti stále žiadanejšia BILLIE EILISH!

MARCUS A MARTINUS: čo si myslia jeden o druhom?

O čom snívajú chalani z kapely TXT? Kto z nich je najhanblivejší a kto najzlatší?

„Máme dve tváre, negatívnu a pozitívnu“ – aj to prezradil líder kapely BLACK VEIL BRIDES v rozhovore o novom albume THE GHOST OF OHIO, ktorý vyšiel 12. apríla!

V single „Monopoly“ ARIANA GRANDE spieva, že má rada mužov aj ženy! Tak ako je to vlastne s jej orientáciou?!

JUSTIN BIEBER po niekoľkých mesiacoch nečinnosti, čo sa týka hudby, oznámil, že fanúšikov novými skladbami tak skoro nepoteší a ohlásil pauzu. Potrebuje si dať totiž dokopy veci v osobnom živote!

Po tom, čo sa TINI STOESSEL opäť raz rozišla s PEPE BARROSOM, je stále častejšie spájaná s kolumbijským spevákom SEBASTIANOM YATROM!

Čoraz populárnejší boyband WHY DON’T WE prekvapil spoluprácou so svetovou hviezdou Macklemore a anti párty hymna si okamžite získala fanúšikov!

LOUISOVI TOMLINSONOVI dáva život zabrať a dnes by si to s ním nikto nevymenil! Po smrti mamy ho postihla ďalšia tragédia – posledné zbohom musel povedať aj svojej sestre Félicité!

Vyzeralo to medzi nimi vážne. Boli zaľúbení ako nikdy predtým a chceli spolu stráviť zvyšok života. Zasnúbili sa a chystali svadbu, ktorá sa ale nakoniec… NEKONALA! Ktoré celebrity si to v poslednej chvíli ROZMYSLELI?!

Marilyn Manson and Rose McGowan (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

Plus 7 POSTEROV podľa vášho želania!